Стваралаштво

Представљамо

Вести

Упознај Србију

Регионална сарадња

Одрасли за децу

Слободно време

Златни радови

Изложба

» » » » "Извор живе речи" - списак награђених


Нишки Креативни Студио 11:00:00 0


ПРВИ РАЗРЕД - ПОЕЗИЈА
ПРВА НАГРАДА

Страхиња Мишковић ОШ „Станислав Сремчевић“ Крагујевац


БАКИНЕ КИФЛИЦЕ
ДРУГА НАГРАДА

Миа Збућновић
ОШ „Јован Јовановић Змај“ Змајево


МАЛА ШАЛА
ТРЕЋА НАГРАДА

Александар Бајкић ОШ „Сава Ковачевић“ Михајловац


ЗИМА
ПРВИ РАЗРЕД - ПРОЗА
ПРВА НАГРАДА

Лена Живковић ОШ „Др Јован Цвијић“ Смедерево

КАД ПРОЛЕЋЕ ДОЂЕ, СВЕ НАБОЉЕ ПОЂЕ
ДРУГА НАГРАДА

Ана Илић ОШ „Илија Милосављевић Коларац“ Колари


НЕ ВОЛИМ ФИЗИЧКО
ТРЕЋА НАГРАДА

Вишња Васић ОШ „Димитрије Давидовић“ Смедерево


БИЛА САМ РАДОЗНАЛА
ДРУГИ РАЗРЕД - ПОЕЗИЈА
ПРВА НАГРАДА

Константин Лазић ОШ „Никола Тесла“ Београд


У МАЛОМ МЕНИ ВЕЛИКА ЖЕЉА


ДРУГА НАГРАДА

Сара Инић ОШ „Илија Милосављевић Коларац“ Колари


МОЈА БАКА
ТРЕЋА НАГРАДА

Софија Марковић  ОШ „Сава Ковачевић“ Михајловац


МАМА
ДРУГИ РАЗРЕД - ПРОЗА
ПРВА НАГРАДА

Огњен Пантић ОШ „Илија Милосављевић Коларац“ Колари


МОЈ ДРУГ
ДРУГА НАГРАДА

Анђелија Ђорђевић ОШ „Илија Милосављевић Коларац“ Колари


МОЈА ОМИЉЕНА ЖИВОТИЊА
ТРЕЋА НАГРАДА

Мина Митровић ОШ „Др Јован Цвијић“ Смедерево


РОЂЕНДАН

ТРЕЋИ РАЗРЕД - ПОЕЗИЈА
ПРВА НАГРАДА

Софија Матовић ОШ „Цар Константин“ Ниш


МАЈЧИНСКИ ДАЉИНСКИ
ДРУГА НАГРАДА

Давид Аризановић ОШ „Др Јован Цвијић“ Смедерево


ИГРИЦЕ


ТРЕЋА НАГРАДА

Никола Петковић ОШ „Стефан Немања“ Ниш


ШАРЕНА ЈУТРА

ТРЕЋИ РАЗРЕД - ПРОЗА
ПРВА НАГРАДА

Наталија Здравковић ОШ „Стефан Немања“ Ниш


КАКО ЈЕ ПАС ПОЈЕО КЊИГУ
ДРУГА НАГРАДА

Анђела Петровић ОШ „Браћа Јерковић“ Београд


СЕThАМ СЕ...
ТРЕЋА НАГРАДА

Милица Ђорђевић ОШ „Илија Милосављевић Коларац“ Колари


ТИШИНА

ЧЕТВРТИ РАЗРЕД - ПОЕЗИЈА
ПРВА НАГРАДА

Ана Стоиљковић ОШ „Младост“ Вршац


ОРМАН
ДРУГА НАГРАДА

Соња Јоновић ОШ „3. октобар“ Бор


ДА СЕ НЕ ЗАБОРАВИ
ТРЕЋА НАГРАДА

Софија Перић ОШ „Вук Караџић“
Крњево


ДРИНА

ЧЕТВРТИ РАЗРЕД - ПРОЗА


ПРВА НАГРАДА

Андреа Манџуковић ОШ „Др Јован Цвијић“ Смедерево


ЈЕДАН МОЈ УСПЕХ
ДРУГА НАГРАДА

Маша Микић
ОШ „Светозар Марковић“ Лапово


МОЈ ОМИЉЕНИ ЛИК
ТРЕЋА НАГРАДА

Анђела Цанић ОШ „Браћа Јерковић“
Београд


ДОЖИВЉАЈ  ЗА ПАМThЕЊЕ
ПЕТИ РАЗРЕД - ПОЕЗИЈА
ПРВА НАГРАДА

Јован Станковић
ОШ „Станислав Сремчевић“ Београд


ДА СЕ ЈА ПИТАМ
ДРУГА НАГРАДА

Богдан Жиловић
ОШ „Станислав Сремчевић“ Београд


ШТА ЈЕ ЈУНАШТВО
ТРЕЋА НАГРАДА

Давид Миленковић ОШ „Рада Миљковић“ Јагодина


ПОБУНА ИНСТРУМЕНАТА

ПЕТИ РАЗРЕД - ПРОЗА
ПРВА НАГРАДА

Катарина Вулић
ОШ „Станислав Сремчевић“ Крагујевац


СТРАХ ОД МУЗИЧКОГ


ДРУГА НАГРАДА

Марија Шотић
ОШ „Др Арчибалд Рајс“ Београд


ПИШЕМ ПИСМО СВОМ ЉУБИМЦУ
ТРЕThА НАГРАДА

Давид Јовановић ОШ „Васа Чарапић“ Бели Поток


ПИСМО ЗА МОГ ДЕКУ
ПОХВАЛА

Андреа Тасић ОШ „Илија Милосављевић Коларац“ Колари


МОЈЕ СЕЛО
ШЕСТИ РАЗРЕД - ПОЕЗИЈА
ПРВА НАГРАДА

Лав Лукић
ОШ „Никола Тесла“ Београд


ПРОДАВАЦ МАГЛЕ
ДРУГА НАГРАДА

Марко Јовановић ОШ „Старина Новак“ Београд


ЧУДИМ СЕ ЧУДОМ!
ТРЕЋА НАГРАДА

Катарина Ковачевић ОШ „Васа Чарапић“ Бели Поток


ДВЕ ВАЖНЕ ЉУБАВИ

ШЕСТИ РАЗРЕД - ПРОЗА
ПРВА НАГРАДА

Лав Лукић
ОШ „Никола Тесла“ Београд


РАЗМИШЉАЊЕ О АСКИ


ДРУГА НАГРАДА

Татјана Теодоровић ОШ „Никола Тесла“ Београд


ПИШУThИ, ЈА ТРАЖИМ...
ТРЕЋА НАГРАДА

Лена Вучковић Јашин ОШ „Васа Чарапић“ Бели поток


ПРИЧА ОГЛЕДАЛА
СЕДМИ РАЗРЕД - ПОЕЗИЈА
ПРВА НАГРАДА

Вања Марковић ОШ „Никола Тесла“ Београд


У КАПИ МАСТИЛА
ДРУГА НАГРАДА

Милица Здравковић ОШ „Васа Чарапић“ Бели Поток


ИМА НЕШТО ШТО ТИ НЕ ЗНАШ
ТРЕЋА НАГРАДА

Лука Максимовић ОШ „Цар Константин“ Ниш


СТАРИ ГРНЧАР

СЕДМИ РАЗРЕД - ПРОЗА
ПРВА НАГРАДА

Дуња Вићентијевић ОШ „Васа Чарапић“ Бели Поток

ТАЛЕНАТ
ДРУГА НАГРАДА

Анђела Стошић ОШ „Сава Ковачевић“ Михајловац

ТЕШКО JE БИЛО ДА ЊОЈ ИЗМАМИМ ОСМЕХ НА ЛИЦЕ


ТРЕЋА НАГРАДА

Наталија Тасић ОШ „Др Јован Цвијић“ Смедерево


СЕThАМ СЕ

ОСМИ РАЗРЕД - ПОЕЗИЈА
ПРВА НАГРАДА

Милица Васић ОШ „Јован Јовановић Змај“ Смедерево


А ОНА
ДРУГА НАГРАДА

Душан Рајковић ОШ „Јован Јовановић Змај“ Смедерево


МАРИОНЕТЕ
ТРЕЋА НАГРАДА

Јана Маслаковић
ОШ „Доситеј Обрадовић“ Ниш


ПЛАМЕН РЕЧИ

ОСМИ РАЗРЕД - ПРОЗА
ПРВА НАГРАДА

Миња Савић Школа креативног писања Орфејевим трагом Народна библиотека Смедерево
ОШ „Др Јован Цвијић“ Смедерево



ДА СЕ ЈА ПИТАМ
ДРУГА НАГРАДА

Катарина Живановић ОШ „Доситеј Обрадовић“ Смедерево

ДА ЛИ ЈЕ НАША БУДУЋНОСТ РИЈАЛИТИ ШОУ?
ТРЕЋА НАГРАДА
Анђела Јоксимовић Школа креативног писања Орфејевим трагом Народна библиотека Смедерево
ОШ „Др Јован Цвијић“ Смедерево


(ЕСТРАДНИ ПЛЕОНАЗАМ)


«
Next
Новији пост
»
Previous
Старији пост