Стваралаштво

Представљамо

Вести

Упознај Србију

Регионална сарадња

Одрасли за децу

Слободно време

Златни радови

Изложба

» » » » Синеплекс Ниш - Биоскопски програм од 5. до 11. јануара


Табла Часопис 10:00:00 0

На програму се од ове недеље налазе два нова наслова:


1. „Зашто баш он?“ –  романтична комедија са Брајаном Кренстоном и Џејмсом Франком у главним улогама; 
- Трејлер филма можете видети овде.



2.  „Заточена“ – Номинована Оскара, Наоми Вотс, у напетом трилеру глуми удовицу, која заточена у смртоносној олуји, мора пронаћи начин да спаси дечака пре него нестане заувек; 
- Трејлер филма можете видети овде.


Биоскопски програм од 5. до 11. јануара


ЧЕТВРТАК 5. јануар

Зашто баш он? –18:30, 20:00
Заточена – 16:40, 22:55
Assassins Creed 3Д – 15:20, 22:15
Assassins Creed 2Д  – 13:00,17:40, 20:40
Путници 3Д – 20:30, 22:45
Путници 2Д  – 15:40
Маша и медвед – 12:30, 14:00, 15:30, 17:00
Санта Марија дела Салуте  – 19:20, 21:35
Скривена лепота  – 22:20
Певајмо 3Д  – 12:40, 15:00,17:10
Певајмо 2Д – 13:30
Одметник-1 – Стар Ворс прича 3Д – 17:55
Одметник-1 – Стар Ворс прича 2Д – 12:00
Стадо –  18:20, 20:20
Вајана 3Д – 14:30


ПЕТАК 6. јануар

Зашто баш он? – 14:30
Заточена – 14:00
Assassins Creed 3Д – 15:20
Assassins Creed 2Д  – 13:00
Путници 3Д – 15:40
Маша и медвед – 12:30, 16:40
Санта Марија дела Салуте  – 15:00
Певајмо 3Д  – 12:40
Певајмо 2Д – 13:30
Одметник-1 – Стар Ворс прича 2Д – 12:00
Стадо –  16:00


СУБОТА 7. јануар /СРЕДА 11. јануар

Зашто баш он? – 18:30, 20:40
Заточена – 16:40, 22:50
Assassins Creed 3Д – 15:20, 20:00, 22:15
Assassins Creed 2Д  – 17:40
Путници 3Д – 20:30, 22:45
Путници 2Д  – 15:40
Маша и медвед –15:30, 17:00
Санта Марија дела Салуте  – 19:20, 21:35
Скривена лепота  – 22:20
Певајмо 3Д  –15:00,17:10
Одметник-1 – Стар Ворс прича 3Д – 17:55
Стадо –  18:20, 20:20


НЕДЕЉА 8. јануар/ПОНЕДЕЉАК 9. јануар / УТОРАК 10. јануар

Зашто баш он? – 18:30, 20:40
Заточена – 16:40, 22:50
Assassins Creed 3Д – 15:20, 20:00, 22:15
Assassins Creed 2Д  – 13:00,17:40
Путници 3Д – 20:30, 22:45
Путници 2Д  – 15:40
Маша и медвед – 12:30, 14:00, 15:30, 17:00
Санта Марија дела Салуте  – 19:20, 21:35
Скривена лепота  – 22:20
Певајмо 3Д  – 12:40, 15:00,17:10
Певајмо 2Д – 13:30
Одметник-1 – Стар Ворс прича 3Д – 17:55
Одметник-1 – Стар Ворс прича 2Д – 12:00
Стадо –  18:20, 20:20
Вајана 3Д – 14:30



«
Next
Новији пост
»
Previous
Старији пост