Стваралаштво

Представљамо

Вести

Упознај Србију

Регионална сарадња

Одрасли за децу

Слободно време

Златни радови

Изложба

» » » » » » » Резултати конкурса Васкршња радост


Табла Часопис 08:00:00 0

ОШ "Дража Марковић Рођа" Смољинац

На конкурс је пристигло преко 250 радова из целе Србије и из региона (из Македоније и Републике Српске). Најбројнији су били ликовни и калиграфски радови, а затим литерарни радови и вез.
Комисија у саставу: Горан Стевић, наставник ликовне културе, Иван Филиповић, вероучитељ и Велибор Илић, вероучитељ, донела је следеће одлуке када је у питању ликовни, калиграфски део конкурса и вез:

У категорији од 1. до 4. разреда награђени су и похваљени следећи ученици:

-за ликовне радове- награђени
1.Миа Збућновић, други разред, ОШ „Јован Јовановић Змај“, Змајево
ментор: Слађана Толанов
2. Владана Рајковић, трећи разред , ОШ „Дубрава“, Књажевац
ментор: Данијела Данковић
3. Јована Јанковић, други разред, ОШ „Јован Јовановић Змај“, Змајево
ментор: Слађана Толанов

-за ликовне радове- похваљени
Ива Ликар, трећи разред, ОШ „Доситеј Обрадовић
ментор:
Вук Миловановић, трећи разред, ОШ „Доситеј Обрадовић“, Пожаревац
ментор:
група ученика нижих разреда ОШ „Иво Лола Рибар“,  Велико Градиште
ментор: Нада Јефтић

У категорији од 5. до 8. разреда награђени су и похваљени следећи ученици и ментори:

-за ликовне радове- награђени
1. Тијана Вуковић, пети разред, ОШ „Јелица Миловановић“, Сопот
ментор:
2. Анђела Ристић, пети разред, ОШ „Бата Булић“, Петровац на Млави
ментор:
3. Јелена Жижанов, шести разред, ОШ „Јован Јовановић Змај“, Змајево
ментор:
-за ликовне радове- похваљени
Даница Стевић, пети разред, ОШ „Милисав Николић“, Божевац
ментор: Марина Деспот
Невена Ајдер, пети разред, ОШ „Ћирило и Методије“, Београд
ментор: Татјана Росић
Катарина Станковић, шести разред, „Ћирило и Методије“, Београд
ментор: Татјана Росић
Милица Марковић, пети разред, „Ћирило и Методије“, Београд
ментор: Татјана Росић

-за калиграфске радове- награђени
1. Тамара Георгиева, осми разред, ОШ „Моша Пијаде“, Мало Црниће
ментор: Горан Стевић, наставник ликовне културе
2. Марија Новаковић, седми разред, ОШ „Моша Пијаде“, Мало Црниће
ментор: Горан Стевић, наставник ликовне културе
3. Милица Животић, седми разред, ОШ „Моша Пијаде“, Мало Црниће
ментор: Горан Стевић, наставник ликовне културе
-за калиграфске радове- похваљени
Маја Радојковић, шести разред, ОШ „Моша Пијаде“, Мало Црниће
ментор: Горан Стевић, наставник ликовне културе
Тијана Перић, осми разред, ОШ „Моша Пијаде“
ментор: Горан Стевић, наставник ликовне културе

Награђени и похваљени ученици на литерарном делу конкурса Васкршња радост

Комисија у саставу: Зорица Перић, наставница српског језика и Даница Пацикас, наставница музичке културе, одлучила је да награди и похвали следеће ученике за литерарни део конкурса:

ПОЕЗИЈА
1.          Катарина Цацановић, осми разред, ОШ „Свети Сава“, Бијељина, Република Српска
ментор: Мирјана Лазаревић
1.Наталија Бркић, трећи разред, ОШ „Дуде Јовић“, Породин
ментор: Александар Николић, вероучитељ
2.          Катерина Здравкова, седми разред, ООУ „Славејко Арсов“, Штип, Република Македонија
ментор: Милкица Миленковик Стојанова
2.          Тамара Костадинова, девети разред, ООУ „Славејко Арсов“, Штип, Македонија

3.          Михаило Папоровић, други разред, ОШ „Хајдук Вељко“, Корбово, одељење у Рткову
ментор: Снежана Шолкотовић

ПРОЗА
1.          Бобан Јанковић, пети разред ОШ „Доситеј Обрадовић“, Пожаревац
ментор: Влада Несторовић
2.          Адријана Лазаревић, шести разред, ОШ „Дуде Јовић“, Породин
ментор: Александар Николић, вероучитељ

3.          Тамара Предић, осми разред, ОШ „Дуде Јовић“, Породин
ментор: Александар Николић, вероучитељ


ПОХВАЉЕНИ МЕНТОРИ
1.          Александар Николић, вероучитељ, Породин
2.          Милкица Миленковик Стојанова, Штип, Македонија
3.          Татјана Росић, Београд


У категорији веза нема награђених радова.

Награђени ликовни радови наше школе
1.Јана Стевић, четврти разред
ментор: Јелена Костић, учитељица
2.Мартина Обрадовић, четврти разред
ментор: Јелена Костић, учитељица
3.Јовановић Анђела, други разред
ментор: Маја Недељковић, учитељица

Похваљени ликовни радови
1.          Александар Ивковић, први разред
ментор: Маја Недељковић, учитељица
2.          Мартина Динић, четврти разред
ментор: Јелена Костић, учитељица

НАГРАЂЕНИ КАЛИГРАФСКИ РАДОВИ ОД 1. ДО 4.
1.          Анђела Перић, први разред
ментор: Маја Недељковић
2.          Анђела Јовановић, други разред
ментор: Маја Недељковић
3.          Сара Јовановић, други разред
ментор: Маја Недељковић

ПОХВАЛЕ-калиграфија:
1.          Катарина Јовановић, други разред
ментор: Маја Недељковић
2.          Петар Перић, први разред
ментор: Маја Недељковић

НАГРАЂЕНИ КАЛИГРАФСКИ РАДОВИ ОД 5. ДО 8.
1.          Софија Стојићевић, пети разред
ментор: Горан Стевић, наставник ликовне културе
2.          Александра Милановић, шести разред
ментор: Горан Стевић, наставник ликовне културе
3.          Анђела Марковић, пети разред
     ментор: Горан Стевић, наставник ликовне културе

ПОХВАЛЕ-калиграфија 5-8:
Давид Радисављевић, пети разред
ментор: Горан Стевић, наставник ликовне културе
Јована Живић, шести разред
ментор: Горан Стевић, наставник ликовне културе

ПОХВАЉЕНИ ЛИТЕРАРНИ РАДОВИ
Сандра Рајковић, пети разред
Софија Стојићевић, пети разред
Ана Златковић, шести разред
ментор: Зорица Перић, наставница српског језика

ПОХВАЉЕНИ МЕНТОРИ:
1.          Горан Стевић, наставник ликовне културе
2.          Маја Недељковић, учитељица
3.          Јелена Костић, учитељица



«
Next
Новији пост
»
Previous
Старији пост