Стваралаштво

Представљамо

Вести

Упознај Србију

Регионална сарадња

Одрасли за децу

Слободно време

Златни радови

Изложба

» » » » Резултати трећег литерарног конкурса "Лепо је волети "


Табла Часопис 10:00:00 0


Резултати трећег литерарног конкурса "Лепо је волети "

Честитамо!

Додела диплома и похвала је у среду 14. марта у 13.00 у Малој сали ДКЦБ-а, Таковска 8.
Поведите другаре, маме , тате, браћу ,сестре !

Категорија – Похвала за предшколца

Хелена Златановић ПУ "Сунцокрет", Каравуково

Категорија  - Награда за прваке

1. Марија Мани 1/2, ОШ "Братство – Јединство" Панчево, ментор Снежана Ђорђевић
2. Милица Лабудовић 1/4, ОШ "Ђура Даничић"  Београд, ментор Наташа Симуновић
2. Ђорђе Смиљковић 1 разред, ОШ "Милић Ракић Мирко"  Доње Кординице Прокупље , ментор Јелена Бабић
3. Јана Димитријевић 1/2, ОШ "Бранко Миљковић" Ниш, ментор Сузана Вељковић
3. Тамара Милошевић 1/2, ОШ "Братство – Јединство" Панчево, ментор Снежана Ђорђевић
3. Катарина Перић 1. разред, ОШ "Бранко Радичевић" Батајница, ментор Миланка Чабрило

Групна награда

1. Сташа Живковић, Нађа Томовић, Маша Васковић, Елена Анђелкоски и Алекса Џаковић  1/4, ОШ "Ђура Даничић"  Београд, ментор Наташа Симуновић

Похвале

Матеја Енбели 1/2, ОШ "Братство – Јединство" Панчево, ментор Снежана Ђорђевић



Категорија II разред

1. Уна Мишић 2/4, ОШ "Младост" Нови Београд, ментор Тања Вречко
2. Емина Анђелковић, ОШ "Милић Ракић Мирко" одељење у Бајчинцу, ментор Јелена Ђорђевић
2. Дуња Лазаревић, ОШ "Димитрије Тодоровић Каплар" Књажевац, ментор Ивана Ђорђевић
3. Андреј Стојанов 2/5, ОШ "Ванчо Прке" Штип, ментор Милкица Миленковик -Стојанов
3. Анђела Девић  2/7, ОШ "Бранко Радичевић" Батајница, ментор Весна Даничић
3. Ивона Јевтић 2/4, ОШ "Младост" Нови Београд, ментор Тања Вречко

Категорија III разред

1. Никола Ситарица  3/1, ОШ "Гаврило Принцип" Земун, ментор Милена Новаковић
2. Дуња Крнетић  , ОШ "Татомир Анђелић" Мрчајевци истурено одељење Мојсиње, ментор Олга Радичевић
2. Ирина Вујатовић  3/3, ОШ "20 октобар" Нови Београд, ментор Ана Бркић
3. Теодора Обрадовић , ОШ "Грабовац" Грабовац, ментор Тијана Чоланић
3. Ивана Мандарић , ОШ "Ђуро Стругар" Нови Београд, ментор Снежана Радивојша

Категорија IV разред

1. Војин Средојевић 4/3, ОШ "Вук Караџић"  Крушевац, ментор Гордана Стевановић
2. Јелена Радић  4/2, ОШ "Зага Маливук"  Београд, ментор Маријана Антонић
3. Мија Тимотијевић 4/2, ОШ "Прва обреновачка основна школа" Обреновац, ментор Александра Нешковић
3. Јован Топаловић 4/5  разред, ОШ "Јован Миодраговић" Београд

Категорија V разред

1. Теодора Петровић  , ОШ "Свети Сава"  Бјељина, Република Српска, ментор Мирјана Лазаревић
2. Валентина Полуга  5/2, ОШ "Вук Караџић" Власеница, Република Српска, ментор Снежана Лакета
2. Лена Јовановић 5/2, ОШ "Ћирило и Методије" Београд, ментор Мирјана Плавшић Ђорђевић
3. Јелена Голубовић 5/2, ОШ "Владислав Рибникар" Београд
3. Николина Ћирић  , ОШ "Ђорђе Крстић " Београд, ментор Мирјана Петровић Пешић
3. Теодора Јовановић 5/3  , ОШ " Никола Тесла" Београд, ментор Александра Дракулић

 Категорија VI разред

1. Гаврил Вујић 6 /5, ОШ " Јован Ристић"  Београд, ментор Горана Глигоревић
2. Анђелија Ђокић  6 разред, ОШ "Милош Савић" Лучице, ментор Милена Ћирић
2. Наталија Митровић 6/3, ОШ " Филип Кљајић Фића" Београд, ментор Мирјана Митровић
3. Марко Кусић 6/2, ОШ "Никола Вукичевић" Сомбор, ментор Славица Плац
3. Богдана Јовановић 6/1, ОШ "Бранко Радичевић" Седларе, ментор Јелена Симоновић
3. Теодора Илић 6/1, ОШ "Свети Сава" Владичин Хан, ментор Оливера Костић

Похвале

Лана Керић 6/5 разред, ОШ "Јован Цвијић" Костолац, ментор Соња Цолић


Категорија VII разред

 1. Марта Дукић 7/4, ОШ " Никола Тесла"  Београд, ментор Александра Дракулић
 2. Уна Бугарчић  7/5 разред, ОШ "Станислав Сремчевић" Крагујевац, ментор Предраг Николић
2. Даница Деспотовић 7/3, ОШ " Иво Андрић" Ниш, ментор Тијана Јоцић
3. Милица Јовановић 7/5, ОШ "Бранко Ћопић" , ментор  Милица Бјелић
3. Тамара Ђорђевић 7/2, ОШ " IX октобар" Прокупље, ментор Горица Ђорђевић
3. Михајло Анђелић 7/5, ОШ "Станислав Сремчевић" Крагујевац, ментор Предраг Николић




Категорија VIII разред

1. Лав Лукић 8/1, ОШ " Никола Тесла"  Београд, ментор Александра Дракулић
1. Сања Јеленић 8/4 разред, литерарна секција Разиграно перо  ОШ "Миле Дубљевић" Лајковац, ментор Лидија Марић Јовановић
2. Катарина Цацановић  , ОШ "Свети Сава"  Бјељина, Република Српска, ментор Мирјана Лазаревић
2. Невена Јеврић 8/2, ОШ "Доктор Арчибалд Рајс" , Београд,  ментор  Љубинка Ђурачић
3. Матеја Савић 8/3,  ОШ "Бранко Ћопић" , Београд, ментор  Милица Бјелић
3. Лука Бојчић 8/2, ОШ "Доктор Арчибалд Рајс" , Београд,  ментор  Љубинка Ђурачић

Групне дипломе

Диплома "Златни чуперак" за неговање српског језика – Допунска школа на српском језику у Еслингену Немачка, ментор Наташа Миленковић
Диплома литерарној секцији "Разиграно перо "  ОШ "Миле Дубљевић" Лајковац, ментор Лидија Марић Јовановић
Диплома литерарној секцији из ОШ" Владислав Рибникар" Београд , ментор Мирјана Нишевић
Диплома одељењу 3/1 из ОШ "Свети Сава" Београд, учитељица Бранкица Виторовић
Диплома одељењу 3/2 из ОШ "Дубрава" Књажвац, учитељица Данијела Јеленковић
Диплома одељењу 3/4 из ОШ "Милоје Васић" Калуђерица, учитељица Милена Алексић
Диплома одељењу 3/2 из ОШ "Ђуро Стругар" Нови Београд, ментор Снежана Радивојша
Диплома одељењу 3/1 из ОШ "Гаврило Принцип" Земун, ментор Милена Новаковић
Диплома литерарној секцији из ОШ "Никола Тесла " Београд, ментор Александра Дракулић



«
Next
Новији пост
»
Previous
Старији пост