Стваралаштво

Представљамо

Вести

Упознај Србију

Регионална сарадња

Одрасли за децу

Слободно време

Златни радови

Изложба

» » » » » Резултати конкурса "У свету бајки"


Табла Часопис 09:00:00 0



Народна библиотека “Рака Драинац” Блаце у петак 13.04.2018. године у 12 сати додељује награде и отвара изложбу дечијих радова поводом Међународног дана дечије књиге и расписивања Литерарног и ликовног конкурса “У свету бајки”.

Награђени литерарни радови на конкурсу «У свету бајки»:

Ученици Основне школе од V до VIII разреда
1. награда Јеврем Ж. Недељковић VII разред ОШ „Др Драган Херцог“ Београд
2. награда Марко Јовановић VIII2 разред ОШ „Старина Новак“ Београд
3. награда Ђорђе Живковић VIII2 разред ОШ „Васа Чарапић“ Бели Поток
Похвала Војислав Дурмановић VIII разред ОШ „Свети Сава“ Бјељина

Ученици Основне школе од I до IV разреда
1. награда Нина Поповић IV1 разред ОШ „Анта Богићевић“ Лозница
2. награда Андрија Ристић IV разред ОШ „Милић Ракић Мирко“ Прокупље
3. награда Вукашин Церовина II3 разред ОШ „Стефан Немања“ Ниш
Похвала Анђела Окиљ II3 разред

Награђени ликовни радови на конкурсу «У свету бајки»:

Ученици Основне школе од V до VIII разреда
1. награда Вукадиновић Анђела VIII1 разред ОШ „Свети Сава“ Младеновац
Асоцијација за подрску науке културе и уметности „Ноумена“
2. награда Никола Каран V3 разред ОШ „Светозар Марковић“ Лапово
3. награда Наташа Павловић V3 разред ОШ „Свети Сава“ Рогатица
Похвалу Марија Добрадолац VI4 ОШ „Краљ Александар“
Похвалу Апт Теодора VIII разред Ликовна радионица „Ем Арт“ Суботица
Похвалу Линда Пелизаеус VI разрд Допунска школа на српском језику Берлин
Похвалу Маша Микић VI 3 разред ОШ „Светозар Марковић“ Лапово
Похвалу Милица Трифуновић V3 разред ОШ „Светозар Марковић“ Лапово
Похвалу Селена Лазић VIII3 разред ОШ „Свети Сава“ Рогатица
Похвалу Елена Мијатовић VII5 разред ОШ „ Коста Абрашевић“
Похвалу Мина Станојевић VIII4 разред ОШ „коста Абрашевић“
Похвалу Даница Димић VI1 разред ОШ „Светозар Марковић“ Лапово
Похвалу Марија Орловић VI2 разред ОШ „Коста Ђукић“ Младеновац
Похвалу Нинковић Јефимија VII5 разед ОШ „Југославија“ Бар
Похвалу Лазар Грујић VI разред Допунска школа на српском језику Берлин
Похвалу Крстина Мршевић VI3 разред ОШ „Свети Сава“
Похвалу Ања Стојнов
Похвалу Савичић Предраг VII разред Ликовна радионица „Ем Арт“ Суботица

Ученици Основне школе од I до IV разреда
1. награда Марија Фелдежди ОШ „Јован Јовановић Змај“ Змајево
2. награда Лили Кути IV разред ОШ „ Јован Јовановић Змај“ Суботица
3. награда Лазар Грујичић IV2 разред ОШ „Нада Пурић“ Ваљево
Похвалу Бенце Залан Нађ IV разред ОШ „Јован Јовановић Змај“ Суботица
Похвалу Тифани Кујунџић IV разред ОШ „Јован Јовановић Змај“ Суботица
Похвалу Немања Калопер IV1 ОШ „Јован Поповић“ Кикинда

Ученици предшколског узраста
1. награда Забавиште Читлук
2. награда Маријана Ђошић Предшколска установа „Наша Радост“ Блаце
3. награда Миона Агатоновић Блаце
Похвалу Ива Зафировић Блаце

«
Next
Новији пост
»
Previous
Старији пост