Стваралаштво

Представљамо

Вести

Упознај Србију

Регионална сарадња

Одрасли за децу

Слободно време

Златни радови

Изложба

» » » » Резултати литерарног конкурса „Златни лептир“


Табла Часопис 08:00:00 0


Списак победника трећег литерарног конкурса посвећеног Десанки Максимовић „Мој свет зове се љубав“


Додела диплома и похвала ће се одржати  у понедељак 21. маја у 13.00 часова у Великој сали "Донка Шпичек" ДКЦБ-а, Таковска 8

Прваци:

1.Сара Урошевић  1/6 , Драмски атеље "Бајка" , Нови Београд , ментор Зорица Симовић

1.Тара Стеванић 1/3, Драмски атеље "Бајка" , Нови Београд , ментор Зорица Симовић

1.Лена Илић 1/3, Драмски атеље "Бајка" , Нови Београд , ментор Зорица Симовић

1.Татјана Јокић,1/6, Драмски атеље "Бајка" , Нови Београд , ментор Зорица Симовић

1.Јана Веселиновић, 1/6, Драмски атеље "Бајка", Нови Београд , ментор Зорица Симовић


Други разред:

1.Николина Минић , ОШ „ Велизар Станковић Корчагин“, Велики Шиљеговац, ментор Сузана Панић

2.Андреј Стојанов 2/5, ОШ „ Ванчо Прке“, Штип Република Македонија,  ментор Милкица Миленковик Стојанаова

2.Емина Анђелковић 2 разред, ОШ „ Милић Ракић Мирко“, одељење у Бајчинцу, ментор Јелена Ђорђевић

2.Јована Глиџић 2/4, ОШ „Стефан Немања“, Ниш, ментор Данијела Петровић

3.Јована Смиљковић 2/1, ОШ „Бранко Радичевић“, Велика Моштаница, ментор Љиљана Бошковић

3.Ања Миленковић, ОШ „8. октобар“, Власотинце,ментор Биљана Милтеновић

3.Милица Живковић 2/4, ОШ „Љуба Нешић“, Зајечар, ментор Бојкица Здравковић


Похвала
Анђела Перић  , ОШ „Дража Марковић Рођа“, Смољинац, ментор Зорица Перић
Јован Смиљковић 2/1 , ОШ „Бранко Радичевић“, Велика Моштаница, ментор Љиљана Бошковић
Софија Дамјановић 2/3,ОШ „Милена Павловић Барили“, Београд, ментор Јасмина Вуловић



Трећи разред :


1.Невена Боћук 3/1, ОШ „ Петар Кочић“, Инђија, ментор Смиљка Маријановић

2.Дуња Ковић 3/2, ОШ „14.октобар" , Београд, ментор Драгана Чоловић

2Лила Станојевић 3/3 ОШ “Иван Гундулић", Београд, ментор Александра Вићентијевић Школа креативног писања и учитељица Нада Бунчић

3.Калина Стојановић  , ОШ „ Станислав Сремчевић“ Крагујевац, ментор  Предраг Николић

3.Нина Коцић 3/4, ОШ „ Ђура Јакшић“, одељење у Просеку ,ментор Савић Драгана

3.Јована Максимовић 3/1, ОШ „ Петар Кочић“, Инђија, ментор Смиљка Маријановић

3.Ана Рогић 3/3, ОШ " Сава Шумановић" Земун, ментор Слободанка Сундаћ



Похвала
Дуња Хорватски 3/ц, ОШ Свети Сава“ Суботица, ментор мр. Мирјана Лончаревић
Јован Димитријевић 3/1, ОШ " Милорад Мића Марковић" Мала Иванча
Миа Збућновић 3/1, ОШ „Јован Јовановић Змај“, Змајево, ментор Слађана Толанов
Јована Станковић 3/2, ОШ „14.октобар" , Београд, ментор Драгана Чоловић

Групна награда одељењу 3/2 ОШ "Данило Киш" Београд, ментор Милена Џамић


Четврти разред:

1.Ања Карић  4/3, ОШ „Вук Караџић“, Крушевац, ментор Гордана Стевановић

2.Анђела Радуловић 4/3,  ОШ "Надежда Петровић" Београд , ментор Милинка Кораћ

2.Виктор Ристић 4/3, ОШ „Мајка Југовић Земун, ментор Тања Ристић

3.Дарја Марковић 4/ 2 , ОШ „ Алекса Шантић“  Београд, ментор Зорана Протић

3.Андрија Ристић , ОШ „Милић Ракић Мирко “, Прокупље , ИО Доње Кординце,  ментор Јелена Бабић

3.Лука Нинковић 4/1,  ОШ „Бошко Палковљевић Пинки“ Сремска Митровица, ментор Снежана Сладојевић Томић

Групна награда одељењу 4/2, ОШ "Зага Маливук "Београд, ментор Маријана Антонић


Пети разред

1.Јована Живковић 5/3, ОШ „Љуба Нешић“ Зајечар, ментор Нивес Ђорђевић

2.Јована Савков , ОШ „Зоран Петровић“,  Сакуле, ментор Маша Прихотко

2.Јелена Смиљанић 5/1, ОШ „Бранко Ћопић“ Београд, ментор Милица Бјелић

3.Јана Стевић, ОШ „Дража Марковић Рођа“, Смољинац, ментор Зорица Перић

3.Јована Милошевић5/3,  ОШ „ Стеван Сремац“ Добановци, ментор Гордана Вучетић

3.Софија Стојановић 5/3, , ОШ „Бранко Миљковић“ Ниш, ментор Јелена Голубовић


Шести разред

1.Немања Бабић 6/4, ОШ „9. Октобар “ Прокупље, ментор Соња Миљковић
2.Милица Носовић 6/1, ОШ „Свети Сава“ Билећа, ментор Миодраг Хрњез Љумо

2.Теодора Петровић 6. разред, Литерарна секција ОШ "Свети Сава“ Бијељина Република Српска, ментор  Мирјана Лазаревић

3.Ива Бабић 6/2, ОШ „Доситеј Обрадовић“ Ириг, ментор Маја Вуксановић

3.Ахмед Халибашић, основна школа Живинице, БИХ, ментор Марица Ферхатбеговић

3.Јована Ристић, Литерарна секција ОШ "Свети Сава“ Бијељина Република Српска, ментор  Мирјана Лазаревић


Седми разред:

1.Уна Бугарчић 7/5,ОШ „Станислав Сремчевић“ Крагујевац, ментор Предраг Николић

2.Симона Дина Новаковић 7/1,  ОШ „ Бранко Радичевић“, Нови Београд, ментор Тања Маљоковић

2.Ђорђе Граовац 7а, ОШ „Јован Јовановић Змај“ Кањижа

3.Анђела Митровић  , ОШ „Драган Херцог“, Београд, ментор Јелена Ковачевић

3.Катарина Стојадиновић , ОШ Љупче Николић Алексинац, ментор Миленка Трајковић

3.Милица Ивановић , ОШ „Др Арчибалд Рајс“, ментор Љубинка Ђурачић

Похвала
Урош Тирнанић 7/1, ОШ "Ратко Митровић" Београд, ментор Данка Буха

Осми разред

1.Лав Лукић 8/1 , ОШ „ Никола Тесла“  Београд, ментор Александра Дракулић

1.Лука Баровић, ОШ „Владислав Рибникар“  Београд, ментор Сања Терић

2.Војислав Дурмановић , ОШ „Свети Сава“, Бијељина, Република Српска
ментор Мирјана Лазаревић

2.Матеја Савић 8/3 , ОШ „Бранко ЋопиЋ“, Београд, ментор Милица  Бијелић

2.Марко Јовановић 8/2,  ОШ „Старина Новак“, Београд, ментор Марија Марковић

3.Тара Станковић 8/4, ОШ „Скадарлија“ Београд , ментор Светлана Тасић

3.Ана Вилотијевић 8/2 , ОШ „Др Арчибалд Рајс“, ментор Љубинка Ђурачић

3. Сања Јеленић  ,Литерарна секција Разиграно перо ОШ „Миле  Дубљевић“ Лајковац, ментор мр.Лидија Марић Јовановић

3.Јулија Јеличић 8/2, ОШ „Др Арчибалд Рајс“, ментор Љубинка Ђурачић




Специјалне дипломе "На Десанкином путу":

Хелена Царевић 3/2 , ОШ "Ђуро Стругар" Београд , ментор Снежана Радивојша

Катарина Јовановић 5/1, ОШ "Бранко Радичевић" Седларе , ментор Јелена Симоновић

Реља Царић 7/4,   ОШ „Старина Новак“, Београд, ментор Драгана Лончаревић




Диплома за циклус песама:

Ирена Вучковић 8/2, ОШ „Владислав Петковић Дис“ Заблаће, ментор Зорица Ђаковић

Сара Миленовић 8 разред, ОШ „Др Арчибалд Рајс“, ментор Љубинка Ђурачић


«
Next
Новији пост
»
Previous
Старији пост