Стваралаштво

Представљамо

Вести

Упознај Србију

Регионална сарадња

Одрасли за децу

Слободно време

Златни радови

Изложба

» » Ђаци генерације из Врања


Табла Часопис 08:00:00 0


Дечји савез града Врања, служба за односе с јавношћу





ДЕЧЈИ САВЕЗ ГРАДА ВРАЊА ОРГАНИЗОВАО АКЦИЈУ
„ЂАЦИ ГЕНЕРАЦИЈЕ“ ПО ЈУБИЛАРНИ 15. ПУТ


Дечји савез града Врања је и ове године реализовао традиционалну акцију „Ђаци генерације“ за школску  2017./2018. годину.
Акција обухвата све основне и средње школе са територије Града Врања.
Акција „Ђаци генерације“ основних и средњих школа први пут је реализована 2004. године. Циљ акције је да се широј локалној заједници представе најбољи ђаци свих основних и средњих школа са територије Града Врања.

ЂАЦИ ГЕНЕРАЦИЈЕ ОСНОВНИХ И СРЕДЊИХ ШКОЛА, ЗА ШКОЛСКУ 2017./2018. ГОДИНУ:

- Хемијско – технолошка школа Врање, Марија Ђелић (одељење 4/4)
- Пољопривредно – ветеринарска школа „Стеван Синђелић“ Врање, Алекса Спасић (одељење 4/2)
- Техничка школа Врање, Зорана Живковић (одељење 4/4)
- Медицинска школа „Др Изабел Емсли Хатон“ Врање, Анђела Дукадиновић (одељење 4/1)
- Гимназија „Бора Станковић“ Врање, Јелена Филиповић (одељење 4/6)
- Економско – трговинска школа Врање, Лука Стојилковић (одељење 4/2)
- Школа за основно и средње образовање „Вуле Антић“ Врање, Викторија Салимовић (одељење 3/1)
- ОШ „Вук Караџић“ Врање, Алекса Томић (одељење 8/7)
- ОШ „Јован Јовановић Змај“ Врање, Даница Милосављевић, (одељење 8/4)
- ОШ „Бранислав Нушић“ Ратаје, Сања Станојковић (одељење 8/2)
- ОШ „1. мај“ Вртогош, Александар Величковић (одељење 8/1)
- ОШ „Вук Караџић“ Врање, Гаврило Милосављевић (одељење 8/4)
- ОШ „20. октобар“ Власе, Дејан Јањић (одељење 8/1)
- ОШ „Предраг Девеџић“ Врањска Бања, Наталија Димитров (одељење 8/3)
- ОШ „Светозар Марковић“ Врање, Ефстатиос Трајковић (одељење 8/4)
- ОШ „Доситеј Обрадовић“ Врање, Зорана Стојевић (одељење 8/5)
- ОШ „Краљ Петар I ослободилац” Корбевац, Катарина Тасић (одељење 8/1)
- ОШ „Радоје Домановић“ Врање, Богдан Мицић (одељење 8/1)
- ОШ „Бранко Радичевић“ Врање, Давид Стевановић (одељење 8/1)
- ОШ „Бора Станковић“ Тибужде, Анђела Ђорђевић (одељење 8/2)
- ОШ „Бора Станковић“ Тибужде, Кристина Стојановић (одељење 8/1)
- Школа за основно и средње образовање „Вуле Антић“ Врање, Владислав Јовић (одељење 8/1)


«
Next
Новији пост
»
Previous
Старији пост