КонкурсиРезултати

Резултати 4. Ликовног и литерарног конкурса „У свету бајки“

Награђени литерарни радови на 4. конкурсу на тему „У бајкама је све могуће“, који је 18. јануара 2020. године расписала Народна библиотека „Рака Драинац“ из Блаца поводом Међународног дана дечије књиге.

Ученици Основне школе од 1. до 4. разреда

1. место Весна Милојевић 4. разред
ОШ “Бранко Крсмановић” Сикирица, одељење у Дреновцу

2. место Јована Чаркић 4/1
Вршац

2. место Димитрије Давитковић 3/4
ОШ „Срефан Немања“ Ниш

2. место Наталија Петковић 3/4
ОШ „Срефан Немања“ Ниш

3. место Митра Вујовић 4/ 2
ОШ „Арсеније Лома“ Рудник, ИО Угриновци

3. место Тијана Хил 4/2
ОШ „Вук Краџић“ Београд

3. место Алекса Богдановић 3/4
ОШ „Срефан Немања“ Ниш

Похвале

Милица Никић 1/1
ОШ „Лаза Костић“ Гаково

Михаела Шолова 6/2 ОДДЕЛЕНИЕ
ОСНОВНО УЧИЛИШТЕ „БЛАЖЕ КОНЕСКИ“ ВЕЛЕС, РЕПУБЛИКА СЕВЕРНА МАКЕДОНИЈА

Урош Митровић 4/2
ОШ „Милоје Закић“

Богдан Ђорђевић 3/4
ОШ „Срефан Немања“ Ниш

Вук Прокопович 3/4
ОШ „Срефан Немања“ Ниш

Мара Поповић 3/4
ОШ „Стефан Немања“ Ниш

ГРУПНИ РАД ОШ у ЛАЈКОВЦУ
ОДЕЉЕЊСКА ЗАЈЕДНИЦА ТРЕЋЕГ РАЗРЕДА
Основна школа „Миле Дубљевић“ Лајковац, ИО ПЕПЕЉЕВАЦ

ОДЕЉЕНСКА ЗАЈЕДНИЦА ИО ПЕПЕЉЕВАЦ
ОДЕЉЕЊСКА ЗАЈЕДНИЦА ТРЕЋЕГ РАЗРЕДА
Основна школа „Миле Дубљевић“ Лајковац

Ученици Основне школе од 5. до 8. разреда

1. место Амина Нуркић 4. разред
Прва основна школа Живинице

2. место Ванеса Крезић 8. разред
Прва основна школа Живинице

2. место Сањин Лазић 7/3
ОШ „Бранко Миљковић“ Ниш

3. место Матеа Шћекић 4/1
ЈУ ОШ „Анто Ђедовић“ Бар

3. место Анђелија Ђурковић
ЈУ ОШ „Анто Ђедовић“ Бар

Предшколски узраст

1. место Невена Милојевић 6 година
ПУ „Бамби” Параћин Одељење у Дреновцу

1. место ПУ „Стоногица“ – групни рад
Аутори, деца припремне предшколске групе: Теодора Јовелић, Искра Кузмановски, Андрија Беговић, Жељко Мошић, Елена Поповић, Тамара Шеста.

Награђени ликовни радови на 4. Конкурсу на тему „У бајкама је све могуће“, који је 18. јануара 2020. године расписала Народна библиотека „Рака Драинац“ из Блаца поводом Међународног дана дечије књиге

Ученици Основне школе од 5. до 8. разреда

1. место Магдалена Илић, пети разред
Основна школа „Бата Булић” Петровац

2. место Дебора Адамек шести разред
Основна школа „Зоран Ђинђић” Брзи Брод, Ниш

3. место Миа Миланковић, шести разред
Основна школа „Јован Јовановић Змај” Обреновац

Похвале

Марковић Јована пети разред
Ликовна радионица Ем Арт Суботица

Данијела Оташевић 9. разред
ЈУ ОШ ”Петар Дедовић- Мурина” Плав, Црна Гора

Анастасија Милетић, седми разред
Основна скола „Мито Игумановић” Косјерић

Миона Ракоцевић, седми разред
Основна школа „Мито Игумановић” Косјерић

Валентина Симиџић, 5. разред
ОШ „Стојан Новаковић” Блаце

Ученици Основне школе од 1. до 4. разреда

1. место Ивана Николић, седам година
Удружење “Мала радионица” Суботица

2. место Талија Марковић, други разред
Основна школа „Вук Караџић“ Врање

3. место Вереш Виктор, 4. разред
Ликовна радионица „Ем Арт“ Суботица

Похвале

Денис Илларионов, други разред
Основна школа „Анто Ђедовић” Бар, Црна Гора

Милош Јокановић, други разред
Прва обреновачка основна школа Обреновац

Катарина Војиновић, први разред
Основна школа „Салко Аљковић” Пљевља, Жидовићи, Црна Гора

Љубица Пријовић, трећи разред
Основна школа „Десанка Максимовић” Прибој

Вања Остојић, други разред
Салаш Црнобрски

ПРЕДШКОЛСКИ УЗРАСТ

1. место Лола Вукајловић, шест година
ПУ “Дечји дани” Вртић “Мрвица” Београд

1. место Нада Соколовић, шест година
ПУ “Дечји дани” Вртић “Мрвица” Београд

1. место Немања Џелебџић, шест година
ПУ “Дечји дани” Вртић “Мрвица” Београд

2. место Теодора Јовелић
ПУ “Стоногица” Сремска Митровица

3. место Никола Ђокић предсколски узраст
Полудневни боравак ПУ ”Наша радост” Блаце

Похвале

Хана Ковачевић шест година
Приватна ПУ “Киндергарден“ Београд

Јана Јовановић
ПУ “Наша Радост” Блаце

Павле Радуловић
ПУ ”Наша радост” Блаце

Анђела Тешић, 6 година
ПУ ”Лане” Осечина

Жири за литерарне радове:
1. Мирјана Бојанић Ћирковић, доктор филолошких наука
2. Ивана Грујић, професор српског језика
3. Михајло Пршић, књижничар и завичајни песник

Жири за ликовне радове:
1. Светлана Јевремовић, магистар ликовних уметности
2. Милена Симић, графички дизајнер
3. Драгица Милуновић, књижничар

Жири је имао тежак задатак да изабере и награди литерарне и ликовне радове.
На конкурсу је учествовало 897 младих аутора из Србије, Црне Горе, Северне Македоније, Босне и Херцеговине, Хрватске и Немачке.

Честитамо свим младим песницима, писцима и уметницима!

Comment here

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com