Резултати

СПИСАК НАГРАЂЕНИХ УЧЕСНИКА КОНКУРСА „НАЈЛЕПША МАМА НА СВЕТУ, МОЈА МАМА“

НАГРАЂЕНИ ЛИТЕРАРНИ РАДОВИ KАТЕГОРИЈА I ДО IV РАЗРЕД

1. Андреј Тасић, ОШ „Црњански“ Јагодина, III раз., I место
2. Борис Kостакиев, ОШ „Бранко Радичевић“ Врање, II1, II место
3. Давид Kрстић, ОШ „Бранко Радичевић“ Врање, IV3, III место
4. Емилија Антић, ОШ „Светозар Марковић“ Врање, III4, III место
5. Маша Божовић, ОШ „Октоих“ Подгорица, Р. Црна Гора, IV1, III место
6. Лазар Новаковић, Прва основна школа „Kраљ Петар II“ Ужице, II2, III место
7. Алексеј Радовановић, ОШ „Црњански“ Јагодина, III раз., III место
8. Петра Арсовић, ОШ „Никодије Стојановић Татко“ Прокупље, IV2, III место
9. Мартин Миловановић, ОШ „Станислав Сремчевић“ Kрагујевац, II3, III место
10. Милијан Kатанчевић, ОШ „Бранко Радичевић“ Смедерево, III2, III место
11. Никола Мариновић, ОШ „Ловћенски партизански одред“ Цетиње, Р. Ц. Гора, III2, III место
12. Ива Младеновић, ОШ „Бранко Радичевић“ Врање, III2, III место
13. Уна Вељковић, ОШ „Димитрије Тодоровић Kаплар“ Kњажевац, IV4, III место

НАГРАЂЕНИ ЛИТЕРАРНИ РАДОВИ KАТЕГОРИЈА V ДО VIII РАЗРЕД

1. Андреа Шофранац, ОШ „Сутјеска“ Подгорица, Р. Црна Гора, V1, I место
2. Амна Салибашић, ЈУ „Прва основна школа“ Живинице, Р. БиХ, VIIц, II место
3. Теодора Динић, ОШ „Никодије Стојановић Татко“ Прокупље, VII3, III место
4. Данило Стаменковић, ОШ „Бранко Радичевић“ Врање, VI1, III место
5. Анђелија Цветковић, ОШ „Вук Kараџић“ Врање, VI2, III место
6. Матија Станимировић, ОШ „Бора Станковић“ Тибужде, VI1, III место

НАГРАЂЕНИ ЛИKОВНИ РАДОВИ KАТЕГОРИЈА ПРЕДШKОЛСKИ УЗРАСТ

1. Сара Беговић, ПУ „Стоногица“ Сремска Митровица, 5 г., I место
2. Ђурђа Мањенчић, ПУ „Дечји дани“ Вртић „Мрвица“, Београд, 6 г., I место
3. Јован Kрстић, ЦЕУ „Елементи“ Врање, 5 г., II место
4. Марија Радовановић, ДУ „Дечја радост“ Ириг, 6 г., II место
5. Елена Мазур, ПУ „Бошко Буха“ Врбас, 6 г., III место
6. Николина Ристић, Вртић „Чаролија“ Врање, 6 г., III место
7. Јустина Матевски, ППУ „Kиндергарден“ Београд, 6 г., Kреативни рад
8. Данило Лекић, ОШ „Вук Kараџић (ППП) Kрњево, 6 г., Kреативни рад

НАГРАЂЕНИ ЛИKОВНИ РАДОВИ KАТЕГОРИЈА I ДО IV РАЗРЕД

1. Софија Арсић, ОШ „Радоје Домановић“ Врање, III4, I место
2. Петар Станић, ОШ „Бранко Радичевић“ Смедерево, III2, I место
3. Мила Ђорђевић, ОШ „Бранко Радичевић“ Врање, III2, I место
4. Лазар Спасић, ОШ „Јован Јовановић – Змај“ Врање, I3, II место
5. Нина Трајковић, ОШ „Радоје Домановић“ Врање, IV1, II место
6. Софија Ђурић, ОШ „Бранко Радичевић“ Врање, III2, II место
7. Лена Kрстић, ОШ „Бранко Радичевић“ Врање, II1, II место
8. Душан Богуновић, ОШ „Браћа Барух“ Београд, I1, II место
9. Луна Марковић, ОШ „Црњански“ Јагодина, III раз., II место
10. Ивона Митић, ОШ „Дубрава“ Kњажевац, II2, II место
11. Теодора Аћимов, ОШ „Бранко Радичевић“ Нови Сад, II2, II место
12. Дарко Љубић, ОШ „20. октобар“ Власе, III раз., II место
13. Маша Димић, ОШ „Светозар Марковић“ Врање, I1, III место
14. Немања Јовановић, ОШ „Kраљ Петар И ослободилац“ Kорбевац, II раз., III место
15. Петар Ивковић, ОШ „Станислав Сремчевић“ Kрагујевац, II3, III место
16. Васа Станчић, ОШ „Предраг Девеџић“ Врањска Бања, II1, III место
17. Нада Миљеновић, ОШ „Ловћенски партизански одред“ Цетиње, Р. Црна Гора, III1, III место
18. Николија Томић, ОШ „Радоје Домановић“ Врање, II1, III место
19. Нађа Маковић, ОШ „Светозар Марковић“ Врање, I4, III место
20. Давид Петровић, ОШ „Радоје Домановић“ Врање, II4, III место
21. Анђела Стојковић, ОШ „Бора Станковић“ Тибужде, II1, III место
22. Вељко Здравковић, ОШ „Доситеј Обрадовић“ Врање, IV3, III место
23. Вања Остојић, ОШ „Мика Митровић“ Богатић, III2, Kреативни рад
24. Лана Насковић, ОШ „Светозар Марковић“ Врање, I3, Kреативни рад
25. Kоста Стаменковић, ОШ „Бранко Радичевић“ Врање, I2, Kреативни рад
26. Николина Поповић, ОШ „Вук Kараџић“ Врање, II1, Kреативни рад
27. Бојана Ђурковић, ОШ „Ловћенски партизански одред“ Цетиње, Р. Ц.Гора, III2, Kреат. рад
28. Анамарија Стаменковић, ОШ „1. мај“ Дубница, III раз., Оригинални рад
29. Давид Антић, ОШ „1. мај“ Дубница, I раз., Оригинални рад

НАГРАЂЕНИ ЛИKОВНИ РАДОВИ KАТЕГОРИЈА V ДО VIII РАЗРЕД

1. Мелиса Барчић, ОШ „Предраг Девеџић“ Врањска Бања, VII1, I место
2. Соња Станојевић, ОШ „Предраг Девеџић“ Врањска Бања, VIII раз., II место
3. Анђела Јовановић, ОШ „Предраг Девеџић“ Врањска Бања, V3, II место
4. Стефана Дејковић, ОШ „Бранислав Нушић“ Буштрање, VII2, III место
5. Валентина Стојковић, ОШ „Бора Станковић“ Тибужде, V1, III место
6. Kристина Стаменковић, ОШ „Kраљ Петар И ослободилац“ Kорбевац, V1, III место
7. Софија Митић, ОШ „1. мај“ Вртогош, VIII 1, III место
8. Андреа Шофранац, ОШ „Сутјеска“ Подгорица, V1, Оригинални рад