Сусрет са змијомТрчим, хитам,
Усред дана
сунце сија,
а ја сама.Кад одједном
На сред пута,
Лежи змија,
Сасвим жута.Ја побегох
једним скоком,
заобиђох је
у широко.Нађа Огњевић, IV-3, ОШ
ВОЛИМ ДА САЊАМДа ли сте знали људи мојида пепељуга из бајке стварно постоји?Постоји и снежана и све добре вилеВерујте свега ми, у сну су ми биле.Две су виле хаљину ми скројиле,Патуљци мали со
Ученици другог разреда – Победило је доброМи смо ђаци једне мале школе у подножју Бељанице. Зову нас ДРУГАЦИ ВЕСЕЉАЦИ. Често помажемо једни другима и по томе нас многи препознају.Одлучили смо зат