НАЈБОЉИ ПРИЈАТЕЉКњига је мој најбољи пријатељу њој се налазе лепе слике, песмеи приче,из ње учимо прве бројеве...Волим да читам књигеСа књигом су мање школске бриге.Лара Николић, II разред, О
Данас, када заборављамо и важне датуме и многе битне и значајне ствари, ја не желим да заборавим да Вам кажем једно велико ХВАЛА!Са великим У се не пише, али је то и много више!У овом тренутку налази