МОЈА ШКОЛАМоја школа је набоља,Има пуно другара и ђака,Девојчица и дечака.Сада читамо у њој књиге,Рачунати сада знамо,Да пишемо и сликамоИ лепо се забављамо.Немирлука пуно имаУ дворишту в
Коледа еСъбудих се. Отидох да закусвам, а мама ме зарадва като каза, че днес е Коледа. Ураа! Трябва бързо да украсим навсякъде!Скорострелно се приготвих за изпълнение на тази задача. Извадих всич
Александар Агић, 5 година, Секција „Јутра плавог сљеза" Тузла, Босна и ХерцеговинаМентор: Мирјана ЛазаревићРадионица „ Ала су то грдне муке, тако гледат у јабуке!"