Упознаo сам дивну особу
Када сам се родио, упознао сам најдивнију особу на свијету. То је моја мајка.
Она ме воли највише од свих на свијету! А волим и ја њу.
Мама – то је особа која се неће предати! За мене је мајка подршка у свакој ситуацији. Када је мајка близу мене, ја сам весео и срећан. А када је далеко, ја сам тужан. Да није мајке, ја не бих био такав. Живот без мајке био би много тужнији. Зато сам срећан што имам мајку.
Ја волим своју мајку због љубави коју ми пружа. Она је најбоља особа коју сам упознао.
За Табла Фест 25
Марк Беликов, 6-3, ЈУ ОШ ”Анто Ђедовић” Бар, Црна Гора
Менторка: Љиљана Миловић, проф.


