Божиќна песнаИде Божиќ
Веќе е на праг,
Снег со него носи
За забава до мрак.Сите деца
Надвор се на снег,
Поголемите лизгаат
Кај блискиот брег.Доаѓа школски распуст
Со празници мили,
Некои
Розе мацаБила једном розе маца,Звали су је Цици-Мици.Увек се шетала по улици.На њушци су јој бркови дугачки,Који не пристају свакој мачки.Њене очи благеНа лицу јој стојеИ нигде на светуТа
Мој БеоградБеоград је град за људегде живе, уче и раде,у њему живи много децекоја игром срећу граде.Свуда има много воде,људи саде разно цвеће,радују се новом данукоји доноси свима среће.