Моја мајкаМоја мајка је лепа као бајка,Нежна је и мила као мала вила.Има и неких мана,Али за све јој хвала.Наљути се понекад,Али се брзо одљути,Јер нас пуно воли.Ја волим своју мамуОдавде до неба
Рођење Христово – празник радостиСнег тихо падаи ноћ је мирна.На столу светли,звезда фина...Божић је стигаои сви се радују,мир и љубав,у срцима се чују.Срећан Божић!Нек срећа траје,да љуб