Лепе речиДве лепе речи волим.То су ХВАЛА и МОЛИМ.Лепу реч сад знаш и ти:ХВАЛА ТИ.Опрости, извини,Будимо сви фини.Лепу реч сад знаш и ти.Хвала ти.Софија Коцић, I/3, ОШ „Никодије Стојановић Тат
Павле Недељковић, VIII-3, ОШ „Аца Синадиновић“ Лоћика, Алексинац, СрбијаПрво место на Осмом конкурсу ”У свету бајки” у категорији ликовни радови, узраста од 5. до 8. разреда