Кад ја оматоримСамо кад помислим,каква ћу бити када оматорим,кад почнем да старим.Бићу као моја бака сада,нећу бити слатка као чоколада.Можда ћу имати боре,можда нећу хтети на море.Нећу више
Христос васкресе-Песма-Христос васкресеСвима радост да донесе!Да Васкрс славе и млади и стариДа нико тај важан празник не заборави.Најважнији дан то је ВаскрсКада је васкрсао наш спаситељ Исус.Жи